Červenec 2014

Oznámení

28. července 2014 v 0:13 | Nikí
Vím, že tenhle blog už naprosto upadl do zapomnění, kdo by se divil, skoro po roce... Já na něj ale tak úplně nezapomněla. Bylo mi líto to tady nechat tak neukončený, měla jsem to tady strašně ráda, byl to můj nejúspěšnější blog, který jsem kdy měla, na kterém jsem nejdéle vydržela... Už si upřímně ani nepamatuju, proč jsem se tomu tady přestala věnovat, tak nějak mě blogování opustilo.
Řekla bych, že vám rozhodně dlužím omluvu, za to, že tady skoro rok nic nebylo a taky za mojí blogovou historii... za to věčný zakládání nových a nových blogů, vážně se za to stydím. I přesto se mnou ale mnozí z vás vydrželi :)
Dřív bylo v podstatě jediný, co jsem dělala, blogování. Jsem tak nějak ráda, že mě to trochu opustilo, protože teď je můj seznam koníčků mnohem delší a pestřejší. Píšu, fotím, skládám, koukám na seriály, filmy, youtube, zajímám se víc o módu a tyhle věci... Blog sice mám (nově) kvůli povídkám, abych je měla kam zveřejňovat.
Nevím, jestli si tohle někdo přečte, ale jak jsem řekla, chtěla jsem to tu alespoň nějak uzavřít. Už nevím, co dál psát. Asi jenom omlouvám se. Pokud se přece jenom najdou nějací pozůstalci a nechcete mě navždy opustit :D nebo si jenom chcete něco přečíst, tak mě můžete následovat zde.