News

Zasnoubení Perrie se Zaynem

1. září 2013 v 11:10 | Nikí
Řekla bych, že už to všichni víte, ale i tak jsem se rozhodla napsat o tom článek... Sice trošku opožděně, ale tak nevadí... :D

Perrie se 18. srpna zasnoubila se Zaynem (One Direction). O tom, že se zasnoubili se spekulovalo už na premiéře This is Us v Londýně, protože Perrie na ruce zářil velký prsten. Potvrdila to maminka Perrie den poté. Pro magazín Dorset Echo řekla: "Ano, je to oficiální. Jsem neskutečně šťastná. Oni jsou opravdu moc zamilovaní!!" "Je to úžasné, protože Zayn je skvělý!! Zasnoubili se v neděli. Perrie ho moc miluje, takže jsem moc šťastná i za ní. Rozumí si spolu, respektují se. Jsem nadšená!"

Co si o tom myslíte?? Já jim to rozhodně přeju a jsem za ně strašně ráda!! :* Pokud jste ještě neviděli snubní prsten, tady je fotka (lepší jsem bohužel nenašla):

Bop and Tiger Beat [2013] NEW PHOTO

2. června 2013 v 11:19 | Nikí
Objevila se jedna nová fotka k photoshootu pro Bop and Tiger Beat... Holky vypadají krásně, jsou tu takové roztomilé♥ (celý photoshoot)
imagebam.com

Seventeen Magazine [2013] NEW PHOTOS

24. května 2013 v 15:42 | Nikí
Objevilo se několik nových fotek k photoshootu pro Seventeen. Holky jsou tu naprosto nádherné, miluju tenhle shoot!!!!!♥ :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Little Mix describe their bandmates using only one word

12. ledna 2013 v 11:42 | Nikí
ahoj.. nebojte se, ještě jsem neumřela.. :D:D ale vůbec nejsou žádné novinky, prostě jenom osobky, takže jak už jsem několikrát říkala, příjde mi zbytečné přidávat osobní fotky :) no.. přece jenom tady taková malá novinka je :D holky se vzájemně charakterizovaly jedním slovem.. :D:D

Leigh-Anne řekla:
Řekla bych, že Jade hodně organizuje. [smích]
Řekla bych, že Jesy je hodně odhodlaná.
Řekla bych, že Perrie je velmi šťastná.

Perrie řekla:
Jade je duchaplná, protože je velmi inteligentní.
Jesy je veselá, protože mi vždycky zvedne náladu.
Leigh-Anne má zlaté srdce.

Jesy řekla:
Řekla bych, že Jade je roztomilá.
Řekla bych, že Leigh-Anne je zábavná.
Řekla bych, že Perrie je uvolněná. [smích]

Jade řekla:
Jesy je vtipná.
Leigh-Anne je chaotická.
Perrie je temperamentní.

New video!!

1. prosince 2012 v 12:37 | Nikí
mám pro vás naprosto skvělou novinku!!:) holky natáčejí nový videoklip..! ještě se neví, jestli to bude singl We are who we are nebo Change your life.. tak uvidíme :) nemůžu se dočkat!♥

Dna album

20. listopadu 2012 v 18:32 | Nikí
už včera holkám vyšlo jejich první album s názvem DNA! stáhnout si ho můžete ZDE, ovšem bylo by fajn, kdyby vás to neodradilo od toho, aby jste si CD koupili.. ale to je samozřejmě na vás ;) já si tedy cd rozhodně koupím :)

jaká písnička se vám líbí nejvíc??:) mě se líbí všechny, nedokážu se rozhodnout, která nejvíc :D

Hot News #002

11. listopadu 2012 v 13:05 | Nikí
Takže, mám pro vás jednu naprosto skvělou zprávu!:) díky časopisu The Mirror teď totiž víme, že holky plánují příští rok turné po Evropě, takže nejen po Anglii a Irsku, ale i v Evropě!♥ sice není moc pravděpodobné, že by zavítaly třeba sem do Česka a nebo na Slovensko, ale musíme doufat :) zatím holky nezveřejnily, kam plánují jet v Evropě.

Hot News

4. listopadu 2012 v 18:49 | Nikí
•Holky už jsou zpátky z Austrálie a jsou moc rádi, že jsou doma, i když si Austrálii užily.. :)
Už jen pár hodin a budu v mé vlastní posteli :D jesy xxx
Chybí mi ty sladké palačinky ze Sydney! Chutnaly jste fakt dobře. Perrie <3
Už brzo v Anglii! škoda, že už odjíždíme z Austrálie, ale jsem šťastná, že zase uvidíme Brit Mixers! Zpátky k D D D D DNA! xxjadexx
Domov sladký domov. Ležím v posteli a koukám na filmy!:) doufám, že všechny mixers si užíváte neděli :) x Leigh

People's Choice Awards 2012

28. října 2012 v 11:26 | Nikí
jak určitě víte blíží se People's Choice Awards a vy teď můžete vybrat spoustu lidí, filmů, skupin apod. na nominaci..!:) bohužel holky tam nejsou, ale ke každé kategorii můžete někoho připsat, tudíž můžete v kategorii "Oblíbená kapela" napsat Little Mix :)) jak už jsem napsala, zatím to není na to, kdo vyhraje nebo tak, ale je to pouze na to, kdo bude nominovaný, takže v každé kategorii můžete hlasovat pro více lidí :)

a mimochodem, můžete hlasovat kolikrát chcete :)

hlasujte zde!

The Wanted are fans of Little Mix!

28. října 2012 v 11:23 | Nikí
Objevila se informace, že The Wanted jsou fanoušky Little Mix!:) Tom Parker (jeden člen The Wanted) řekl v nedávném interview:
Byli jste označení jako "chlapecká kapela", ale která holčičí kapela je asi tak stejně dobrá jako vy?
Tom: Nedávno jsem viděl jejich videoklip a je vážně moc dobrý. Minulý rok vyhrály "X Factor". Vypadají naprosto skvěle a stále stoupají ke slávě. Ale oni jsou moc hezké na to, aby s námi šly srovnávat.

To je od něj vážně milé, že to takhle řekl!:D ♥
 
 

Reklama